Termékleírás
A Reden jégkeretek a Powerslide-tól egy nagy frissítés a korábbi Vi pengékhez képest. Repülőgép-technikai körülmények között tervezték és tesztelték - Annak érdekében, hogy a legkorszerűbb jégkeretet biztosítsák.
Tegye a kényelmes inline korcsolyáját kényelmes jégkorcsolyává, versenyszerű tulajdonságokkal. A penge a legtöbb Powerslide Phuzion és Speed bakancshoz rögzíthető. Illeszkedik a 165mm / 195mm-es rögzítéshez. X-nyílású rögzítés.
Olyan jellemzőkkel, mint a beépített csapágyház, nagy átmérőjű elasztomer csillapító és egy szinte törhetetlen műanyag ék. A merev kialakítás biztosítja az optimális erőátvitelt. Ideális hosszabb etapokhoz, vagy ha nagyobb stabilitást szeretne gyors menet közben. Nagysebességű acél 66 Rockwell értékű penge.
Méret útmutató:
- S = csőhossz 390 - Csizmacsavarok távolsága 120 és 160 mm között.
- M = 410-es csőhossz - Csavarok csőválasztása 140-180mm között.
- L = 430-as csőhossz - 160-200mm-es csavartávolság a bakancscsavarok között
- XL = Csőhossz 450 - Csavarok csőválasztása 180-220 mm között.